BERGHOF SYSTEMS na konferenci Firemní informační systémy 2016

22. února proběhla v Praze již tradiční konference Firemní informační systémy, která se zaměřila na zodpovězení zásadních otázek, které se kolem tohoto tématu objevují. Jaké možnosti dnes nabízejí moderní informační systémy a jaké jsou jejich konkrétní přínosy? Jakým způsobem je lze pořídit a jak je vybírat? Jak řešit související agendy, jako je například správa dokumentů?

Milan Hruška ze společnosti BERGHOF SYSTEMS se ve své přednášce zaměřil na ERP tuning – a na generování dlouhodobých přínosů v oblasti logistiky i výroby. Jádrem řešení společnosti Berghof je automatizovaná prognóza, obsahuje však i další nástroje a funkce. ERP zákazníka tomuto systému předává informace o své činnosti a na jeho základě jsou prováděny výpočty a činěna doporučení. Může jít například o analýzy neproduktivních časů, vytížení pracovišť nebo o identifikace důvodů chybějícího materiálu. Díky celému řešení tak lze optimalizovat výrobu, zajistit optimální množství zásob apod. Zkušenosti z praxe ukázaly, že může dojít ke zkrácení průběžné doby ve výrobě až o dvě třetiny, k uvolnění likvidity v řádech desítek milionů eur nebo ke snížení zásob o desítky procent při zvýšení dodací spolehlivosti.

 

Náš příspěvěk na oblíbené téma ERP tuningu, čili generování dlouhodobých přínosů v oblasti logistiky a výroby, vzbudil jako vždy oprávněnou pozornost.

Reportáž o konferenci si můžete přečíst zde >>.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.