BERGHOF Adaptive

V přírodě platí, že předpokladem pro úspěch v zápase o omezené zdroje, je schopnost adaptovat se. To stejné platí i pro výrobní společnosti, a to stále více díky tomu, jak rychle se mění tržní prostředí, ve kterém se pohybují. Schopnost přizpůsobit se přicházejícím změnám a pružně na ně reagovat přináší softwarový balík Adaptive vyvíjený skupinou BERGHOF.

Svým záběrem se jedná o naprosto unikátní řešení, které pokrývá témata od forecastingu přes plánování nákupu a výroby, až po pořadí práce na jednotlivých strojích nebo simulace prostřednictvím digitálního dvojčete.

Modulová struktura umožňuje implementovat i pouze dílčí části řešení s možností dalšího rozvoje. Celý softwarový balík využívá jednotný datový model a je tedy nutná pouze jedna integrace, bez ohledu na to, kolik modulů je implementováno.

BERGHOF Adaptive je možné integrovat se všemi běžnými informačními systémy kategorie ERP. Napojením je zvýšena výkonnost těchto systémů a efektivita procesů, které pokrývají, bez nutnosti vyjímat z těchto systémů dílčí transakce. Tento přístup nazýváme ERP Tuning.

BERGHOF Adaptive nabízí tyto základní skupiny modulů:

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting