PSIpenta - software for perfection in production

Standardy pro výrobu a údržbu

Společnost PSI je dodavatelem modulárních softwarových řešení pro efektivní řízení procesů tvorby přidané hodnoty - a to jak plánování a řízení výroby, tak i údržby.

Funkce softwarových modulů PSIpenta vyhovují specifickým požadavkům různých odvětví v zakázkové i sériové výrobě. Portfolio řešení sahá od klasických systémů kategorie ERP (Enterprise Resource Planning) přes komponenty MES (Manufacturing Execution Systems) až po vysoce specializované aplikace jako SCM (Supply Chain Management), JIT (Just-In-Time) a JIS (Just-In-Sequence) pro automobilový průmysl.

Na základě těchto produktových standardů byla navíc ve spolupráci se zákazníky z koncernů jako Siemens, SR Technics, Linde nebo Volkswagen AG vyvinuta speciální projektová řešení. V prostředí jiných etablovaných systémů pokrývají plánovací, řídicí a kontrolní moduly PSIpenta PEC (Planning Execution & Control) potřebnou funkčnost ve výrobě a splňují komplexní požadavky zákazníků.

Rozsáhlou a na trhu jedinečnou funkčností pro podporu komplexních výrobních procesů naplňuje PSI své motto: „Software for Perfection in Production“.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.