OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Filozofie firmy

Díky fundované znalosti procesů vyvinula firma Berghof softwarová řešení, pomocí kterých lze podstatným způsobem zlepšit efektivitu a ekonomiku výrobních procesů.

Za tímto účelem byly vyvinuty systémy adaptivní regulace, které představují zcela nový a vysoce inovativní přístup k regulaci dynamických výrobních procesů. Na základě nejmodernějších algoritmů z automatizační techniky a kybernetického přístupu je celá výrobní a dodavatelská síť synchronizována - od příjmu zakázky, přes konstrukci až po finální montáž a expedici. Důležitým prvkem řešení je rovněž skutečnost, že svrchovanost plánování všech procesů zůstává u vlastního systému ERP!

Správnost tohoto přístupu potvrzují nejen prokazatelné přínosy u zákazníků, ale také skutečnost, že přední dodavatelé ERP řešení integrují regulátory BERGHOF Adaptive do svých standardních systémů. Vývoj produktů Berghof plně vychází ze zkušeností z ca stovky implementací systémů ERP a souvisejících konzultací u výrobních firem. Také zde - při redukci komplexity dynamických procesů - stojí v popředí kybernetický přístup.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.