Pozoruhodný IT produkt pro rok 2024

Redakce Business IT vybrala na sklonku roku 2023 naše řešení BERGHOF Adaptive jako Pozoruhodný produkt 2024 v kategorii Informační systémy.

pp2024_large.jpg

Softwarový balík BERGHOF Adaptive je určen pro podporu dosažení podnikových cílů - zvýšení dodavatelské spolehlivosti, optimalizace zásob, zvýšení průtoku výrobou a zkrácení průběžné doby dodávek. Jedná se o modulární softwarový balík pro integraci s informačními systémy ERP. Napojení přináší zvýšení výkonnosti těchto systémů a efektivitu procesů, které pokrývají, bez nutnosti vyjímat z těchto systémů dílčí transakce, tzv. ERP Tuning. Měřitelných přínosů s návratností dle výrobce v řádech měsíců je dosahováno díky automatizované regulaci zásadních plánovacích a logistických veličin v ERP (objednací bod, objednací množství, pojistná zásoba, termín a priority zakázek…). Veškeré transakce, například proces objednávky, zůstávají plně v režii ERP systému, vycházejí ale z kvalitních, exaktně spočtených dat s ohledem na vývoj v budoucnu. Dochází tedy k automatizaci a digitalizaci zásadních plánovacích a logistických procesů.

Význačné vlastnosti produktu: Svým záběrem se jedná o unikátní řešení, které pokrývá témata od forecastingu přes řízení a plánování nákupu, krátkodobého, dlouhodobého a pokročilého plánování výroby (APS), až po pořadí práce na jednotlivých strojích nebo simulace prostřednictvím digitálního dvojčete organizace. Celý softwarový balík využívá jednotný datový model a je tedy nutná pouze jedna integrace, bez ohledu na to, kolik modulů je implementováno.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.