Strojírny PRECIOSA úspěšně plánují a řídí výrobu s BERGHOF Adaptive

 

Preciosa_logo

Společnost Strojírny PRECIOSA, patřící do koncernu PRECIOSA, a.s., má více než třicetiletou zkušenost v oblasti výroby jednoúčelových strojů a sklářských forem.

Strojírny PRECIOSA delší dobu hledaly cestu, jak zvládnout rostoucí objemy a komplexitu realizovaných zakázek. Postupně se ukázalo, že rozsah požadavků přesahuje standardní funkčnosti dostupné v podnikovém SAP ERP a management se proto rozhodl oslovit BERGHOF SYSTEMS s.r.o. Po krátké analýze požadavků bylo rozhodnuto o implementaci plánovacích modulů DPA ze softwarového balíku BERGHOF Adaptive. 

„Jsem rád, že jsme se rozhodli pro aplikaci pokročilého plánování a že výběrové řízení vyhrála firma BERGHOF SYSTEMS. Tento krok nám pomohl vyřešit dlouhodobé problémy s plánováním kapacit v naší výrobě. Firma Berghof nám nabídla řešení, které si poradilo s naším složitým zadáním, kdy se nám ve výrobě potkává prototypová, projektová výroba se sériovější výrobou náhradních dílů. Implementace celého systému proběhla podle mne ve velmi krátkém čase, a to především díky profesionálnímu přístupu pracovníků firmy BERGHOF a naší servisní organizace PREGIS. Již po třech měsících provozu jsme byly schopni snížit počet pracovníků v plánování výroby a postupně se nám zlepšuje i dodavatelská spolehlivost, se kterou jsme za použití ERP systému neustále bojovali.„ říká Miroslav Mazánek , ředitel závodu 15-strojírny, společnosti PRECIOSA, a.s.

„S potěšením mohu potvrdit, že výběr BERGHOF Adaptive byl dobrou volbou. Po předchozím úspěšném projektu nasazení modulu SRM-Pro při výrobě kamenů byla spolupráce s BERGHOF SYSTEMS opět výborná a úspěšná“ dodává Roman Karpíšek, generální ředitel PREGIS, a.s.

DJI_0606.JPG

 Zprávu v PDF stáhněte zde.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.