OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Reference


Více než 25 let zkušeností se systémy kategorie ERP

Individuální přístup spolu se snahou hledat při realizaci zakázek vždy nejdříve ekonomické přínosy pro uživatele vedl podstatným způsobem k tomu, že se firma Berghof může opřít o nadprůměrnou spokojenost zákazníků.

Díky vyzrálé funkčnosti implementovaných řešení a komplexnímu know-how podnikových procesů ve výrobních firmách realizovali pracovníci fy Berghof řadu úspěšných projektů. Rovněž je třeba zdůraznit spolupráci s PSI Berlin, významným dodavatelem ERP řešení, která jako první zahrnula naše adaptivní regulační moduly do svého ERP standardu.

K zákazníkům firmy BERGHOF patří více než 100 úspěšných výrobních podniků s nejrůznější organizací a velikostí.


 • LEAX Brinkmann GmbH

  Soustruhy, ozubená kola, převodovky.

  Nasazení systému PSIpenta a plně integrovaného APS řešení DPA (Dynamic Production Adjustment) pro efektivní zpracování a synchronizaci zakázkové výroby a předvýroby komponent na sklad.

 • MIKROMAT GmbH

  Přesné strojírenství, obráběcí stroje.

  Integrace PSIpenta s komponenty VARIAL - finanční účetnictví, nákladové účetnictví, personalistika, majetek. Díky krátké době potřebné k migraci a snadnému zaškolení mohl být systém uveden do provozu rychle a bez zbytečných průtahů. Podstatná úspora času při pořizování dat a zakázek díky optimalizovanému uživatelskému rozhraní.

 • MTM Power Messtechnik Mellenbach GmbH

  Měřící technika.

  Nasazení modulů SRM-PRO a CTP => extrémní zvýšení dodací spolehlivosti při současné optimalizaci zásob na bodech rozpojení vazby na zakázku a zkrácení dodacích lhůt. Integrovaná plně automatická Dynamická Synchronizace Procesů vč. Regulace Zpožděných Zakázek (DPA) rozpozná vzniklé problémy na úzkém místě, které eliminuje průběžnou optimalizací pořadí operací na úzkém místě a jeho plynulým zásobováním s ohledem na automaticky přiřazenou prioritu.

 • Profiroll Technologies GmbH

  Strojírenství, výroba nástrojů.

  Optimalizace procesů při výrobě nástrojů díky nasazení PSIpenta Adaptive. CTP počítá reálné termíny již ve fázi založení zakázky v prodeji. Integrovaná plně automatická Dynamická Synchronizace Procesů vč. Regulace Zpožděných Zakázek (DPA) počítá mj. optimální pořadí operací na úzkých místech a přispívá k jejich plynulému zásobování, zvýšení dodací spolehlivosti a spokojenosti zákazníků.

 • Schwarzmüller s.r.o.

  Výroba vozidel.

  Implementace pokročilého plánování BERGHOF Adaptive/SRM a BERGHOF Adaptive/DPA.

 • Variomatic Werkzeugmaschinen GmbH

  Obráběcí stroje

  Migrace systému PSIpenta a optimalizace při využívání nových funkcí. Zjednodušení a zefektivnění obsluhy systému, uživatelé se mohou jednodušeji orientovat v systému snadných používáním lokálních nabídek, hromadných operací a individuálních tlačítek/ikon - vše bez úprav zdrojových kódů systému. Dále byla podstatně zlepšena podpora analýzy chybějících položek.

 • WERKÖ GmbH

  Přesné nástroje.

  Implementace a customizing systému PSIpenta v podniku se sériovou a hromadnou výrobou při výrobě nástrojů. Reálné termíny dodávek počítá CTP. Adaptive/SRM průběžně reguluje nastavení ERP pro kvalitní plánování a optimalizaci zásob.


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.