OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Reference


Více než 25 let zkušeností se systémy kategorie ERP

Individuální přístup spolu se snahou hledat při realizaci zakázek vždy nejdříve ekonomické přínosy pro uživatele vedl podstatným způsobem k tomu, že se firma Berghof může opřít o nadprůměrnou spokojenost zákazníků.

Díky vyzrálé funkčnosti implementovaných řešení a komplexnímu know-how podnikových procesů ve výrobních firmách realizovali pracovníci fy Berghof řadu úspěšných projektů. Rovněž je třeba zdůraznit spolupráci s PSI Berlin, významným dodavatelem ERP řešení, která jako první zahrnula naše adaptivní regulační moduly do svého ERP standardu.

K zákazníkům firmy BERGHOF patří více než 100 úspěšných výrobních podniků s nejrůznější organizací a velikostí.


 • 2N TELEKOMUNIKACE a.s.

  Elektronika, produkty a řešení v oblasti komunikace a bezpečnosti na bázi IP technologií. Světová jednička na trhu IP interkomů.

  Implementace BERGHOF Adaptive/SRM - automatická regulace řídících logistických veličin na kartách položek, dynamická parametrizace na bodech rozpojení ve stávajícím podnikovém informačním systému Helios. Automatizovaná prognóza vyráběných i nakupovaných položek, výpočet relevantních plánovacích parametrů, dodavatelský forecast, simulační a vizualizační platforma. Zkrácení průběžné doby výroby a zvýšení dodací spolehlivosti.

 • AGA Zerspanungsstechnik Gera GmbH

  Strojírenství, sériová výroba soustružených a frézovaných dílů. 

  Za pouhých 5 měsíců firma implementovala a uvedla do provozu systém PSIpenta s podporou všech relevantních procesů včetně napojení EDI na firmy ZF-Sachs a Ixetic. Dynamická synchronizace procesů (DPA) zajišťuje automatizovanou a reálnou dispozici od všech materiálových položek. Přitom je přes celý řetězec od nákupu až po expedici povinně vedeno číslo šarže. Archivaci a řízení všech relevantních dokladů zajišťuje správa dokumentů. Optimalizaci výroby doplňuje řízení kapacit a plánování pořadí operací na pracovišti.

 • Achslagerwerk Staßfurt GmbH

  Kolejová vozidla, technologická zařízení.

  Nasazením SRM-PRO byla výrazně zvýšena dostupnost materiálu s dlouhou dodací lhůtou, CTP podstatně zjednodušilo a urychlilo výpočet termínu dodávky. Integrovaná simulace počítá a včas eliminuje potencionální chybějící položky. Dynamická synchronizace procesů (DPA) zvyšuje transparentnost na novou úroveň, zejména při synchronizaci zakázek s anonymní výrobou komponent na sklad.

 • AVL Moravia s.r.o.

  Měřící technika, válcové zkušebny pro automobilový průmysl. Zakázková výroba s charakterem projektu.

  Implementace podnikového informačního systému PSIpenta spolu s ekonomickými moduly SAP včetně integrace. Zahrnutí nevýrobních etap do plánování i odvádění projektů, plánování montážní plochy, mobilní terminály pro odvádění výroby. Implementace modulů BERGHOF Adaptive, zdvojnásobení průtoku ve výrobě.

 • Fibro GmbH

  Implementace PSIpenta adaptive přinesla firmě FIBRO zvýšení likvidity ve výši 1,5 násobku měsíčního obratu. Stejně významné je spojení 3 podniků skupiny FIBRO s různým charakterem výroby a různými požadavky na logistiku (technologická zařízení - zakázková kusová výroba, průmyslová automatizace - zakázková výroba s problematikou variant, normálie - sériová výroba), přičemž regulace veškerých zakázkových sítí a zásob probíhá v jednom centrálním systému.

 • GEMÜ Gebr. Müller Apparatebau GmbH & Co. KG

  GEMÜVentily a měřící technika.

  Využití modulů BERGHOF Adaptive k drastické redukci dodacích lhůt a zásob, nasazení SRM, DPA a komponent CTP multi site.

 • Hosokawa Alpine GmbH

  HOSOKAWATechnologická zařízení: mlýny, zařízení na výrobu fólií.

  Implementace modulů BERGHOF Adaptive za pouhé 3,5 měs., přičemž bylo dosaženo podstatné zlepšení dodací spolehlivosti a zvýšení transparentnosti ve výrobě.

 • KARDEX Produktion Deutschland GmbH Plant Bellheim

  Systémy pro skladování.

  Dosažení 100% dodací spolehlivosti s implementací PSIpenta adaptive. Regulace zpožděných zakázek u operací s krátkými technologickými dobami a při vysoké komplexnosti zakázkových sítí. Přímé napojení PSIpenta adaptive na specifický sběr provozních dat z výroby pro dosažení nejnáročnějších požadavků na výkon systému. Harmonizace a podstatné zvýšení produktivity montáže implementací nového přístupu při plánování - plánování montážních kapacit ve slotech.

 • Kusch & Co GmbH

  Sedací nábytek, vybavení objektů.

  Využití PSIpenta Adaptive (SRM, CTP), zvýšení dodací spolehlivosti a minimalizace chybějících položek.

 • LABOM Mess- und Regeltechnik GmbH

  Měřící technika (tlak, teplota).

  Implementace SRM-PRO => zvýšení dostupnosti produktů + snížení skladových zásob. Dynamická synchronizace procesů (DPA) umožnila podstatné zvýšení transparentnosti ve výrobě při současném zlepšení dodací spolehlivosti.


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.